Apie mus

Istorija

Lieporių medelynas nuo pat jo įkūrimo pradžios 2006 m. tapo vienu didžiausiu medelynu Šiaulių krašte / apskrityje ne tik užimamu plotu, bet ir siūlomu dekoratyvinių augalų asortimentu.

Medelynas yra tik 800 m. už Šiaulių miesto ribos važiuojant Bubių gyvenvietės kryptimi. Tai labai judri ir patogi susisiekti vieta. Todėl čia netrūksta lankytojų, norinčių ne tik išsirinkti ką nors aplinkos papuošimui, bet ir turiningai praleisti laisvalaikį: pasivaikščioti, pasikonsultuoti su patyrusiais medelyno konsultantais bei pagilinti dekoratyvinio aplinkos tvarkymo žinias teminių renginių metu.

Lieporių medelyno darbuotojai – tarsi nedidelė šeima, kurios kiekvienas narys turi sukaupęs didelę klientų aptarnavimo patirtį. Jūs galite jausti jų pasididžiavimą savo darbu ir tuo, ką padėjo sukurti per tokį trumpą laiką.

Šioje draugiškoje, pažįstamų medelyno darbuotojų veidų, atmosferoje klientai jaučiasi tarsi namuose. Tačiau šis jausmas ne vienintelis. Jaudulys, nujautimas kažko naujo, netikėto – tai kitas jausmas, kuris apima kiekvieną kartą važiuojant pas mus. Tai - todėl, kad Lieporių medelyne viskas kinta, nes mes stengiames pranokti jūsų lūkesčius.

Misija

Mes esame tam, kad dekoratyvinis aplinkos tvarkymas taptų lengvai prieinama , sėkminga, džiaugsmą teikianti ir įtraukianti veikla visiems žmonėms, nepriklausomai nuo jų patirties šioje srityje: megėjams, labai patyrusiems sodininkams bei kompleksinių aplinkos tvarkymo sprendimų ieškantiems valdų savininkams.

Vizija

Siekiame tapti profesionaliausiu ir didžiausią asortimentą siūlančiu dekoratyvaus aplinkos tvarkymo centru - vieta, kurioje įkvėpimo, aplinkos tobulinimo žinių ir pasitikėjimo semiasi ne tik Šiaulių, bet ir Lietuvos didžiųjų miestų klientai.